Coaching Zespołowy & Coaching Grupowy, Szkolenia dla Biznesu

Coaching Zespołowy & Coaching Grupowy, Szkolenia dla Biznesu

programy w formie warsztatowej, aktywizujące uczestników

Promocja Festiwal FRIS®

Promocja Festiwal FRIS®

Warsztat otwarty 26.10.2019 :: 3 godziny

Od wypalenia do spełnienia - Festiwal FRIS®

Zapraszam na warsztat „Od wypalenia do spełnienia” jako wstęp do budowania sukcesu zawodowego w oparciu o mocne strony i naturalne predyspozycje wg FRIS®.

To szkolenie jest częścią „Festiwalu FRIS” – akcji, w ramach której 25-26 października 2019 r. są organizowane szkolenia FRIS w miejscowościach na terenie całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal


Cel:

Odkrywanie predyspozycji zawodowych na przykładzie modelu FRIS jako wstęp do budowania spójności zawodowej.


Dla kogo:

Dla osób zainteresowanych rozwojem zawodowym oraz tych, którzy chcą wypalenie zawodowe zamienić w spełnienie.

Pracujemy metodą warsztatową z elementami coachingu grupowego.


Korzyści:

  • Poznasz style myślenia i działania FRIS® i ich zastosowanie w kontekście zawodowym
  • Określisz swoje silne strony i wyzwania na ścieżce rozwoju zawodowego
  • Odkryjesz predyspozycje zawodowe te, do których Ci blisko i te, do których daleko jako pierwszy krok do spójności zawodowej

Miejsce:

Pracownia ARS FUTURA Warszawa, ul. Licealna 48


Inwestycja w siebie:

Cena promocyjna w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu FRIS® 40 zł brutto / osobę, w tym:

  • 3 godziny warsztatów w dniu 26/10/19 w godz. 11.00-14.00
  • Konkurs kopertowy a w nim do wygrania 1 Voucher Bonusowy na badanie FRIS® Style Myślenia w cenie warsztatów oraz 11 Voucherów Rabatowych.

Dbając o nasz komfort ilość miejsc jest ograniczona do 12 osób.
Decyduje pierwszeństwo zgłoszenia potwierdzone wpłatą.


Zapisz się już dziś!

Bilety są dostępne tutaj: EVENEA


Metodologia:

FRIS® to akronim czterech perspektyw poznawczych tj. Fakty, Relacje, Idee, Struktury. Jest narzędziem analizującym styl myślenia czyli siłę umysłu oraz styl działania czyli skuteczność. Wiedza ta wspiera w lepszym zrozumieniu siebie w relacji z innymi, poznaniu motywacji, odkrywaniu potencjału czy też predyspozycji zawodowych jak i w budowaniu efektywnych i zgranych zespołów. Autorem metodologii jest wykładowca i trener biznesu dr inż. Anna Samborska-Owczarek, specjalizująca się w sztucznej inteligencji, oraz pasjonatka psychologii poznawczej - lata badań połączone z pasją zaowocowały stworzeniem narzędzia FRIS®.


Prowadząca:

Małgorzata Omilian - Partner & Coach Biznesowy, Partner & Coach Biznesów Rodzinnych™, Professional Certified Coach (PCC ICF), Coach Zespołowy i Grupowy NOVO™, Trener FRIS®, Konsultant MindSonar®, Autor Idei Serce w Biznesie™, Członek Zarządu ICF Poland 2019-2020.

Od ponad 20 lat jest partnerem w relacjach biznesowych. Budowała i prowadziła struktury sprzedaży regionalnej, zarządzała wielomilionowymi projektami. Obecnie wzmacnia organizacje, w tym firmy rodzinne, w budowaniu skuteczności w oparciu o wartości, relacje i różnorodny potencjał liderów i ich zespołów, towarzyszy ludziom w podnoszeniu efektywności zawodowej i osobistej.