Coaching Zespołowy & Coaching Grupowy

Coaching Zespołowy & Coaching Grupowy

programy w formie warsztatowej, aktywizujące uczestników

Warsztaty

Warsztaty

informacje ogólne

Realizujemy programy zamknięte: dedykowane warsztaty dla firm, oraz programy otwarte: warsztaty dla kobiet, warsztaty rozwoju kariery.

Nasze warsztaty prowadzone są metodą coachingową, aktywizując uczestników do działania i doświadczania. Są oni zapraszani do aktywności poprzez pytania, gry i ćwiczenia jak i do poszerzania swojej strefy komfortu, czy też perspektywy poznawczej.

Spotkania warsztatowe to miejsce i czas na kreowanie potrzeb, poszerzanie kompetencji, umiejętności, odkrywanie potencjału, spotkanie z pasją, celami, marzeniami, z ludźmi  jak i z samym sobą… 

Coachingowy charakter spotkań sprawia, że uczestnik staje się współautorem całego procesu rozwojowego, tworząc swoją drogę do zmiany... Źródłem tego procesu jest wewnętrzna motywacja, tym samym każdy czuje się odpowiedzialni za efekty swojego działania…

Warsztaty to trzeci z czterech filarów Sztuki Projektowania Przyszłości™ biznesowej i osobistej. To inspiracja do odkrywania serca w biznesie poprzez lepsze budowanie relacji, skutecznych zespołów angażując swój potencjał, jak i pasji do życia…  To Ty decydujesz o programie swojej przyszłości zauważając, planując i realizując to, co jest właściwe, wspierające i korzystne dla Ciebie i zespołu / grupu. Coach ma przywilej towarzyszyć tej podróży… podróży do siebie i drugiego człowieka.„Powiedz mi, zapomnę. Pokaż, może zapamiętam. Zaangażuj mnie w to, a zrozumiem.”
Przysłowie chińskie

Jin i Jang

 

 

Programy warsztatów:

  • Warsztaty dedykowane dla firm

 

  • Warsztaty otwarte dla kobiet w biznesie

 

Dysponujemy własnymi salami szkoleniowymi w Warszawie: Pracownie ARS FUTURA


Realizujemy programy na terenie całej Polski.