Coaching Zespołowy & Coaching Grupowy, Szkolenia dla Biznesu

Coaching Zespołowy & Coaching Grupowy, Szkolenia dla Biznesu

programy w formie warsztatowej, aktywizujące uczestników

Warsztaty

Warsztaty

informacje ogólne

Realizujemy programy zamknięte: dedykowane warsztaty dla firm, oraz programy otwarte: warsztaty dla firm, warsztaty rozwoju zawodowego, warsztaty dla kobiet w biznesie.

Nasze warsztaty prowadzone są metodą szkoleniową poprzez edukowanie, jak i coachingową, aktywizując uczestników do działania i doświadczania.

Spotkania warsztatowe to miejsce i czas na kreowanie potrzeb, poszerzanie kompetencji, umiejętności, odkrywanie potencjału, spotkanie z pasją, celami, marzeniami, z ludźmi  jak i z samym sobą… 

Coachingowy charakter spotkań sprawia, że uczestnik staje się współautorem całego procesu rozwojowego, tworząc swoją drogę do zmiany... Źródłem tego procesu jest wewnętrzna motywacja, tym samym każdy czuje się odpowiedzialni za efekty swojego działania…

Warsztaty to trzeci z czterech filarów Sztuki Projektowania Przyszłości™ biznesowej i osobistej. To inspiracja do odkrywania Serca w Biznesie™ poprzez lepsze budowanie relacji, skutecznych zespołów, zaangażowanie potencjału i pasji.  To Ty decydujesz o programie swojej przyszłości zauważając, planując i realizując to, co jest właściwe, wspierające i korzystne dla Ciebie i zespołu / grupu. Coach ma przywilej towarzyszyć tej podróży… podróży do siebie i drugiego człowieka.„Powiedz mi, zapomnę. Pokaż, może zapamiętam. Zaangażuj mnie w to, a zrozumiem.”
Przysłowie chińskie

Jin i Jang

 

 

Programy warsztatów:

  • Warsztaty dedykowane dla firm

 

  • Warsztaty otwarte rozwoju zawodowego

Szczegółowe
informacje
  Warsztaty i Progrmy  Sukcesu Zawodowego                                  

 

Dysponujemy własnymi salami szkoleniowymi w Warszawie: Pracownie ARS FUTURA

Dysponujemy pokojami do realizacji spotkań, coachingu, warsztatów i szkoleń on-line jak i platformą z dostępem do materiałów edukacyjnych.
Usługa on-line nie wymaga instalacji oprogramowania na komputerze uczestnika.


Realizujemy programy on-line jak i na terenie całej Polski.