Nasze wartości

Nasze wartości

Nasze wartości są spójnie z ideą Serce w Biznesie™. Promujemy postawę "twardo w sprawie, miękko do ludzi, w zgodzie ze sobą".  Dbamy o Sens działania, Energię zaangażowania, wzajemne Relacje, osiąganie Celu jak i odczuwane Emocje zarówno w pracy jak i we współpracy z klientami i partnerami biznesowymi. 

 

  • Sens: Zależy nam, by nasze usługi służyły innym. Ważne jest dla nas, by w relacji z klientem mieć wzajemne zrozumienie tego, co robimy, po co to robimy i na jakich warunkach. Poczucie sensu, to fundament budowania spójności. Otwiera drzwi do zaangażowania, relacji, realizacji celu i poczucia satysfakcji. 
An essay is a short piece of writing that expresses an author's ideas. The definition of an essay is somewhat vague and overlaps with those of other types of writing such as an article, pamphlet, or letter. Here are some general guidelines to follow when writing an essay. You can also read up on essay writing tips here at Top Essay Writing Service to get the most out of your writing. After reading these guidelines, you should be well on your way to writing an essay.
  • Energia: Angażujemy się na 100% i dotrzymujemy podjętych zobowiązań stale inwestując w rozwój naszych kompetencji i narzędzi. Liczy się dla nas zarówno jakość wykonania jak i relacji z drugim człowiekiem. Dbamy o naszą energię i energię klienta, dlatego zwracamy uwagę i wspieramy w zachowaniu balansu miedzy obszarem zawodowym i prywatnym.
  • Relacja: Dążymy do wzajemnego zrozumienia potrzeb i intencji działania. Przyświeca nam postawa "twardo w sprawie, miękko do ludzi, w zgodzie ze sobą". Wzmacniamy naszych klientów w budowaniu relacji i efektywnej komunikacji. Stawiamy na partnerską współpracę i wymianę doświadczeń, bo razem znaczy więcej.
  • Cel: Stawiamy na realizację podjętych zobowiązań. Wspieramy naszych klientów w odkrywaniu potencjału, który będzie pomocny na każdym etapie działania - od kreowania przez planowanie po realizację. Pomagamy odkrywać potrzeby, budować efektywne zespoły, wyznaczać nowe kierunki i tworzyć narzędzia wzmacniające motywację. 
  • Emocja: Największą nagrodą jest satysfakcja z wykonanej pracy i współpracy. Dbamy o emocje i o nich rozmawiamy. Stawiamy na konstruktywną informację zwrotną i wzajemne docenianie, zarówno wewnątrz zespołu jak i w relacji z naszymi klientami i partnerami. To wzmacnia w poczuciu, że to, co robimy ma sens.