Coaching & Mentoring

Coaching & Mentoring

komunikacja i relacje :: rozwój i kariera :: zarządzanie i potencjał

When it comes to the best grammar checker online, there are some things that you should keep in mind. First, the best writing services should be affordable. You can click for essay help now so your searching would be over. While you do not want to pay a fortune for a paper, you also want to make sure that you're getting quality work. Therefore, you should check the prices of the writing agencies before placing an order. Second, you should check the website to see how user-friendly it is. This is important if you'll need to contact them on the go.
Coaching

Coaching

informacje ogólne

 

Coaching to partnerska relacja w której coach towarzyszy uczestnikowi coachingu w odkrywaniu i maksymalizacji potencjału, realizacji celów biznesowych jak i osobistych.

Business Coaching

Business Coaching

programy dla firm
programy online

Business coaching to partnerska relacja między coachem i uczestnikiem coachingu dotycząca tematyki z obszarów życia firmy i rozwoju zawodowego pracowników.

Life Coaching

Life Coaching

programy indywidualne
programy online

Life coaching to partnerska relacja między coachem a uczestnikiem coachingu dotycząca tematyki z obszarów życia prywatnego - od relacji po rozwój osobisty i kariery włącznie.

Mentoring

Mentoring

informacje ogólne

 

Mentoring to partnerska relacja w której mentor dzieli się swoim doświadczeniem ze drugą osobą, zespołem czy też organizacją.

 

 

Mentoring Biznesowy

Mentoring Biznesowy

programy dla firm
programy online

Mentoring biznesowy to partnerska relacja w której mentor dzieli się swoim doświadczeniem z organizacją. To forma wsparcia organizacji we wzmacnianiu jej struktur celem jej wzrastania.

Mentoring Menedżerski

Mentoring Menedżerski

programy dla firm
programy online

Mentoring menedżerski to partnerska relacja, w której mentor dzieli się swoim doświadczeniem z menedżerem. To forma wsparcia menedżerów w rozwoju i wzmacnianiu ich umiejętności jako liderów.

Współpracuję w oparciu o Kodeks Etyczny International Coaching Federation (ICF) - jestem członkiem tej organizacji od 2015 r.
Moje kompetencje i rozwój potwierdzają m.in. akredytacja coach PCC ICF, certyfikaty tj. coach zespołowy i grupowy,
trener FRIS®, konsultant MindSonar® oraz autorska analiza motywacji do działania tj. Model SERCE™ w biznesie i Model SERCE™ w życiu

 Małgorzata Omilian, PCC ICF


     Professional Certified Coach - Małgorzata Omilian    trener FRIS   konsultant MindSonar     
 

  

O współpracy