Badania i modele rozwojowe

Badania i modele rozwojowe

komunikacja, działanie, role zespołowe, podejmowanie decyzji, motywacja, efektywność, satysfakcja

Testy

Testy

informacje ogólne

 

Specjalizujemy się w badaniach wyłaniających potencjał osobisty i zawodowy oraz wspierających poczucie sensu i spójności. Wzmacniamy komunikację, działanie, podejmowanie decyzji, motywację i pracę zespołową.

 

FRIS®

FRIS®

zachowania i potencjał
programy dedykowane
programy online

Chcesz rozwijać potencjał i wzmacniać efektywność osobistą, zawodową bądź zespołową? Jesteś liderem, członkiem zespołu i chcesz poznać mechanizm motywacji własnej jak i innych? Zależy Ci na zrozumieniu różnorodnych reakcji na konflikt, lepszej komunikacji i budowaniu relacji?

MindSonar®

MindSonar®

strategie i motywacje
programy dedykowane
programy online

Chcesz sprawdzić, jaką przyjmujesz strategię działania w określonej sytuacji? Jesteś liderem, członkiem zespołu i chcesz dowiedzieć się, jaka motywacja stoi za strategią działania? Chcesz zaplanować, co należy wzmocnić, by osiągnąć określony cel?

DISC D3™

DISC D3™

zachowania i kompetencje
programy dedykowane
programy online

Chcesz dowiedzieć się, jakim jesteś menedżerem, liderem? A może chcesz sprawdzić, czego potrzebujesz, żeby szybciej awansować? Przy pomocy badania DISC D3™ możesz też budować efektywne zespoły i rekrutować właściwe osoby na odpowiednie miejsca.

Model SERCE™

Model SERCE™

satysfakcja zawodowa
programy dedykowane
programy online

Czujesz się wypalony, szukasz motywacji do działania? Jesteś liderem i chcesz zwiększyć efektywność, ważna jest dla Ciebie atmosfera w zespole? Zależy Ci, by zrozumieć, co wpływa na motywację, co Cię wzmacnia a co ogranicza na drodze do satysfakcji zawodowej

Model SERCE™

Model SERCE™

satysfakcja osobista
programy otwarte
programy online

Odczuwasz znudzenie i chcesz na nowo zapalić się do życia? Brakuje Ci motywacji do działania? Poszukujesz drogi do spełnienia w życiu osobistym? Ciekawi Cię odkrywanie siebie i tego, co naprawdę jest dla Ciebie ważne i lepsze budowanie relacji? 

Współpracuję w oparciu o Kodeks Etyczny International Coaching Federation (ICF) - jestem członkiem tej organizacji od 2015 r.
Moje kompetencje i rozwój potwierdzają m.in. akredytacja coach PCC ICF, certyfikaty tj. coach zespołowy i grupowy,
trener FRIS®, konsultant MindSonar® oraz autorska analiza motywacji do działania tj. Model SERCE™ w biznesie i Model SERCE™ w życiu

 Małgorzata Omilian, PCC ICF


     Professional Certified Coach - Małgorzata Omilian    trener FRIS   konsultant MindSonar     
 

  

O współpracy