O nas

O nas

Misja: Wspieranie ludzi, zespołów i organizacji w procesie zmiany, twórczym rozwoju, realizacji celów i marzeń.

Wizja: Tworzenie projektów podnoszących jakość życia biznesowego i osobistego w obszarach efektywności, relacji oraz pasji.

Wartości: radość, pasja, empatia, wsparcie, rozwój.

Małgorzata Omilian

Małgorzata Omilian

partner, coach & trener biznesowy

coach PCC ICF, coach zespołowy i grupowy
trener FRIS®, konsultant MindSonar®
praktyk zarządzania sprzedażą

Wspieram ludzi, w tym przedsiębiorców, firmy rodzinne, liderów i ich zespoły w podnoszeniu efektywności biznesowej, zawodowej i osobistej w oparciu o zaufanie, wartości, relacje i wzajemne potrzeby. Rozwijam ideę heart thinking™ - myślenie sercem™ bez maski i zbroi, zapraszając do budowania zaangażowania i satysfakcji w oparciu o poczucie sensu.

Życzę owocnej współpracy, z sercem!

Marek Omilian

Marek Omilian

 pełnomocnik

Jestem pełnomocikiem ARS FUTURA. Wspieram biznes rodzinny w projektowaniu narzędzi i programów wzmacniających rozwój biznesowy i osobisty z wykorzystaniem narzędzi online jak i muzyki.
Dzielę się swoją pasją komponując i realizując dźwięk. 

Życzę owocnej współpracy, z pasją!

 

Referencje ARS FUTURA

Pragniemy podziękować pani Małgorzacie za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia, które miało na celu wsparcie zmian wprowadzanych w organizacji, zintegrowanie zespołu redakcyjnego oraz stworzenie narzędzia do dalszego rozwijania i jeszcze efektywniejszego zarządzania redakcjami czasopism. Szkolenie spełniło nasze wszelkie oczekiwania.

Piotr - Wydawca

Budowanie skutecznego zespołu w oparciu o style myślenia FRIS, to ciekawa forma na ,,rozpoznanie" siebie i innych. Warsztaty pozwoliły mi na wnikliwszą analizę mojego zespołu, na dostrzeżenie istotnych cech, których dotąd trudno mi było zdiagnozować. Brawo dla prowadzącej za zainteresowanie tematem. Pracowałyśmy metodą coachingu grupowego.

Jolanta - Dyrektor

Bardzo profesjonalny skierowany na konkretne cele coaching. Dzięki spotkaniom mogłem inaczej spojrzeć na problem i go rozwiązać.

Janusz - Główny Technolog, Menedżer

(...) Pani Małgorzata wykazała się profesjonalizmem i zaangażowaniem, pomogła zrozumieć różne zachowania ludzkie. Dzięki warsztatowi prowadzonemu przez Panią Małgorzatę patrzę na ludzi inaczej wiedząc, że ich myślenie może być spowodowane ich stylem myślenia. Polecam usługi Pani Małgorzaty jako wsparcie w rozwoju firmy i jej pracowników.

Katarzyna - Specjalista Działu Ofert i Zamówień

Gosieńko, super spotkanie, wielka moc, siła i inspiracja. Dziękuję, życze każdemu tego samego !!!

Małgorzata

(...) Pani Małgorzata wykazała się profesjonalnym podejściem nastawionym na potrzeby i rozwiązania, dzięki którym mozna było skutecznie zmienić podejście do problematycznych sytaucji i rozwiązać je. Usługi Pani Małgorzaty zasługują na polecenie. Z przyjemnościa będziemy kontynuować współpracę.

Krystyna - Prezes Zarządu

Małgosiu! Było cudownie, inspirująco i otwierająco - czyli tak jak lubię. Dziękuję za to spotkanie pomocne do zmiany, w której jestem.

Patrycja

Z Panią Małgosią pracowałem już drugi raz. (...) Dzięki tym spotkaniom udało mi się osiągnąć lepsze efekty w pracy zawodowej. Polecam :-)

Janusz - Główny Technolog, Menedżer

(...) Pani Małgorzata daje przestrzeń do swobodnego poszukiwania własnych rozwiązań i osiągania celów. Posiadana przez nią wiedza i doświadczenie daje poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Fakt, że jako praktyk biznesu nie narzuca rozwiązań, ale czuwa nad zauważaniem zarówno szans jak i zagrożeń, stanowi ogromną wartość dodaną w sesji. Różnorodność narzędzi, z których korzysta (m.in testy stylu myślenia i działania FRIS oraz analiza strategii działania i motywacji MindSonar), wspiera rozwój świadomości osobistej i zawodowej, wzmacniając realizację celu. (...)

Eliza

(...) We współpracy z Panią Małgorzatą szczególnie ceniłam kreatywność oraz zaangażowanie w zakresie rozwijania kompetencji pracowników. Poświęcała im wiele uwagi, dostosowywała metody coachingowe i szkoleniowe do ich oczekiwań i potrzeb, uprzednio trafnie i precyzyjnie je definiując. Motywowała pracowników do rozwijania kreatywności, samodzielności i wspierała ich w podejmowanych działaniach. Sądzę, ze wiedza zawodowa, doświadczenie oraz kompetencje będą istotnym wkładem w realizacji podjętych przez Panią Małgorzatę przedsięwzięć.

Małgorzata - Wiceprezes Zarządu

Miła atmosfera, niewielkie grupy, fachowość prowadzącego. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam. :) 
Polecam każdemu.

Brygida

Mieliśmy przyjemność kontynuować współprace z Panią Małgorzatą Omilian, reprezentującą firmę ARS FUTURA (...). Profesjonalne podjeście i efektywny coaching realizowany pod konkretne cele i spodziewane efekty, zaowocował lepszymi osiągnięciami w pracy zawodowej naszego menedżera. Bardzo polecam współpracę z Panią Małgorzatą.

Krystyna - Prezes Zarządu