Pracownie

Pracownie

przestrzeń pracy twórczej na warsztaty, szkolenia, coaching

Informacje ogólne

Informacje ogólne

niezwykła atmosfera

 

Pracownie ARS FUTURA, to przestrzeń do projektowania przyszłości osobistej i zawodowej. 

 

To miejsce wymalowała nasza pasja, dzielimy się nim z Wami, by w kameralnym gronie, z dala od zgiełku miasta i korytarzy biurowych móc prowadzić i doświadczać spotkań rozwojowych, biznesowych, sesji coachingowych i warsztatów... z pasją. Udostępniamy przestrzeń zgodnie z wytycznymi epidemiologicznymi dotyczącymi bezpieczeństwa w miejscu realizacji spotkania. 

Zależy nam na komforcie zarówno Gości jak i Prowadzących, dlatego też przewidujemy miejsce dla maksymalnie 8 osób z dostępem do wygodnej kuchni, dwóch tarasów, łazienek i ogrodu.

Poczuj się jak w domu, zaparz kawę, herbatę, zjedz to, co zechcesz zamówić z dowozem na miejsce korzystając z usług lokalnych restauracji (pizzeria, sushi, bar chiński, restauracja indyjska). Usiądź wygodnie w wybranej przestrzeni domu lub ogrodu i doświadczaj swojej chwili w magicznym miejscu...

 

Gdzie jest to miejsce?

15 km  od Centrum Warszawy, dzielnica Rembertów, ul. Licealna 48

Zobacz nas na mapie Google 

 

Jak dojechać do Pracowni?

 • Samochodem ok. 30 min z Centrum Warszawy (poza godzinami szczytu)

 • KM (Kolej Miejska) ok. 30 min., stacje na trasie - Warszawa Zachodnia, Ochota, Śródmieście, Powiśle, Stadion, Wschodnia, Rembertów, Mokry Ług - opcje:
  * do Warszawa Mokry Ług: stąd spacer ok. 1,3 km.
  * do Warszawa Mokry Ług: przesiadka w autobus 153, 225 i podjazd 2 przystanki na Przystanek Szyszaków, potem spacer 600 m.
  * do Warszawa Mokry Ług: przesiadka w autobus 115 i podjazd 2 przystanki na Przystanek Jerzego (na żądanie), potem spacer 600 m.
  * do Warszawa Rembertów: stąd spacer ok. 2 km.
  * do Warszawa Rembertów: przesiadka w autobus spod Ratusza i podjazd 2 przystanki do Przystanek AON, potem spacer ok. 800 m. 

 • SKM (Szybka Kolej Miejska) ok. 25 min., stacje na trasie: Warszawa Lotnisko, Służewiec, Żwirki i Wigury, Rakowiec, Al. Jerozolimskie, Zachodnia, Ochota, Śródmieście, Powiśle, Stadion, Wschodnia, Rembertów. Opcje:
  * linia S2 do Warszawa Rembertów: stąd spacer ok. 2 km 
  * linia S2 do Warszawa Rembertów: przesiadka w  autobus spod Ratusza i podjazd 2 przystanki do Przystanek AON, potem spacer ok. 800 m. 

 • Autobusem - opcje:
  * 143, 199, 514: do Przystanek AON, stąd spacer 800 m.
  * 225: do Przystanek Szyszaków, stąd spacer 600 m.
  * 183, 514: do Przystanek PKP, potem spod Ratusza 2 przystanki do Przystanek AON, stąd spacer 800 m.

  

Zapraszamy do naszych Pracowni, jesteśmy otwarci w umówionych godzinach.

Pracownia Salonowa

Pracownia Wizji

 
 Do zobaczenia!